“Rowenta Servis Çeliktepe” üzerine 2 yorum

  1. Seneler önce almış olduğumuz Rowenta marka elektrikli süpürgemiz uzun süre evimizin bir numaralı temizleyicisi olarak görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyordu. Fakat geçtiğimiz hafta evi süpürüdüğüm sırada süpürme başlığı, halı yüzeyinde gidip gelirken zorlanarak, temizleme konusunda aksaklıklar yaşatmaya başladı. Hemen Çeliktepe Rowenta Servis ‘ine ulaştık. Gelen ekip süpürme başlığının tekerleklerinde sorun olduğunu tespit edip değişim gerektiğini söyleyerek değişimi yapıp sorunumuz çözdüler.

  2. Uzun zamandır hiçbir sorun çıkarmadan evimizde kullanmakta olduğumuz Rowenta marka süpürge evimizin adeta bir bireyi gibiydi. Yaklaşık 10 senedir bir gün bile arıza yapmadan çalışmaya devam eden süpürgemizin, geçtiğimiz ay ne yazık ki üçgen başlığın altında bulunan tekerleklerden birisi kırıldı. Bu şekilde kullanılması da bize oldukça sıkıntı çıkardığı için Çeliktepe Rowenta Servis Şubesine ulaştık. İlgili ve bir o kadar da bilgili olan teknik servis ekibi aynı gün yeni tekerlek takarak süpürgenin sorununu giderdi.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com