Rowenta Servis Alikayha

İnsanlara bir evin olmazsa olmaz teknolojik ürünü ne diye sorulursa, herhalde gelen cevapların büyük bir bölümü hiç şüphesiz elektrikli süpürge olur. Çünkü çabuk kirletiyoruz ve bunun sonucunda da daha pratik olan elektrikli süpürgelere ihtiyaç duyuyoruz. Rowent markası da bilindiği üzere üretmiş olduğu elektrikli süpürgelerle birçok evin tercih ettiği elektrikli süpürge markalarından birisi olmuştur. Fakat her marka ya da her elektronik ürün gibi Rowenta marka elektrikli süpürgeler de çeşitli nedenlerden dolayı çeşitli arızalar verebilmektedir.

Rowenta Servis Alikahya olarak profesyonel, başarılı, deneyimli elemanlarımızla bir arıza veya yedek parça ya da aksesuar gerektiğinde siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına hizmet için hazırız. Pazar günleri hariç haftanın her günü size destek sağlayan Rowenta Servis Alikahya şubesine her zaman güvenebilirsiniz.

Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken parça var ise parçayı değiştiriyor ve işçiliğine de bir senelik bir parça değişim garantisi veriyoruz. Fiyatlarının uygunluğu ve kalitesine de güvenebilirsiniz. Çıkması olası olan arızalarda da makinelerinizin hayatını kurtarmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya odaklı olan firmamıza ilgili numaralı telefondan ulaşabilirsiniz..

Alikayha Rowenta Servisi
Telefon: 850 259 88 84
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:30
Cumartesi : 08:00 – 19:30

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com