Rowenta Servis Bulgurlu

Rowenta markası dünya çapında elektrikli ev aletleri alanında son teknoloji kaliteli ürünler üreten bir markadır. Üretmiş olduğu ürünlerle dünya genelinde birçok evin elektrikli ev aletleri satın alırken ilk tercihlerinden birisi olan Rowenta, süpürge sektöründe de çok kaliteli ürünler üretmiştir. Ancak her marka elektrikli süpürgede olduğu gibi ne yazık ki Rowenta marka süpürgelerde de bazen kullanıcı kaynaklı, bazen ise kullanım ömründen kaynaklanan arızalar meydana gelmektedir. Bu arızaların, kullanıcıların günlük hayat akışının aksamasına neden olacağından hızlı ve doğru bir şekilde müdahale edilerek giderilmesi gerekmektedir.

Rowenta Servis Bulgurlu olarak arızalanmış elektrikli süpürgelerle anında müdahelede bulunuyoruz. Serviste görevli personellerimizin hepsi alanında uzmanlaşmış işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Firmamızda siz değerli müşterilerimize yalnızca onarım değil yedek parça temini alanında da hizmet verilmektedir. Verilmekte olan teknik servis hizmetlerinde onarım sırasında kullanılan tüm parçalar orijinal olup bir yıl garantisi mevcuttur.

Ücretlendirme konusunda da düşük fiyat politikası uygulayan firmamız müşterinin cebini de düşündüğünü gösterir. Firmanızın hedefi problemleri en kısa sürede gidermek ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Sizin de Rowenta markasına ait elektrikli süpürgenizde herhangi bir teknik servis desteğine ihtiyaç varsa gönül rahatlığıyla bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye daima hazır.


Rowenta Bulgurlu Servisi
Mağaza İstanbul – Emaar Avm
İletişim 0549 440 26 14
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Bulgurlu” üzerine 3 yorum

  1. Sessiz olma özelliğini baz alarak Rowenta markasının RO8366 Silence Force MultiCyclonic 750W Toz Torbasız Elektrikli Sessiz Süpürgesini satın aldıktan 1 ay sonra makineyi çalıştırdığımda incecik bir tez geliyordu makineden. Sessiz diye aldığım makinede bu problemi yaşayınca hemen Bulgurlu Rowenta Servise götürdüm ve ertesi gün motorundan kaynaklanan problemi çözdüler. Şu an makinem sorunsuz ve sessiz çalışıyor

  2. Geçen gün ev işlerimize yardımcı olan uzun yıllardır birlikte çalıştığımız abla evi süpürürken Rowenta marka süpürgemizin borusunu tutmasını sağlayan plastik parçayı kırdı ve bu yüzden süpürgemiz çalışamaz hale geldi. Bunun üzerine internetten araştırarak Bulgurlu Rowenta Servis ile iletişime geçtim ve hemen gelip süpürgemizi aldılar. Yedek parça teminatını ertesi gün sağlayıp bize geri getiren servis ev işlerimizin aksamasını engellediler.

  3. Evimde ve işyerimde Rowenta marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Aslında önce evimde kullanıyordum. Fakat evimde kullandığım süpürgemin performansından çok memnun kaldığım için; işyerine de süpürge almam gerektiğinde de tercihimi yine Rowenta markasından yana kullandım. Evimde kullandığım süpürge daha eski olmasına rağmen hiçbir sorun yaşamamışken işyerimde kullanmakta olduğum Rowenta marka Silence modelli elektrikli süpürgemde son zamanlarda çok fazla filtre sorunu yaşıyorum. İnternette yaptığım bir araştırmayla bir çözüm buldum. Sürekli olarak filtreyi değiştirmek.. Ancak bu da çok fazla maliyetli ve zahmetli gibi. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan ya da bu konuda bilgisi olan kimse varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com