“Rowenta Servis Tarabya” üzerine 2 yorum

  1. 2 ve 4 yaşında iki tane küçük çocuğum var ve 2 yaşında olan oğlum astım hastası. Bu yüzden bazen günde 2 kez olmak üzere evi her gün süpürmemiz gerekiyor. Geçen gün evi süpürürken Rowenta marka süpürgemizin kapağını kapıya çarpmamla kapağı ortadan ikiye ayrıldı hangi teknik servise gittiysem yedek parçasının olmadığını söyledi. En sonunda Tarabya Rowenta Servis makinemi alıp ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler.

  2. Uzun yıllardır kullandığım Rowenta markasına ait elektrikli süpürgemi geçen gün çalıştırırken makinemden dışarıya toz çıkmaya başladı ve makinemin motorunun ısındığını fark ettim. Motorun arızadan direkt çalışmama haline geçmesinden korktuğum için de fişten çıkarıp kendime servis bakmaya başladım hangi servise götürsem bana motorundan kaynaklanan arızanın 1 haftadan önce tamirinin mümkün olmadığını söylediler. En sonunda bulduğum Tarabya Rowenta Servis makinemi maksimum 1 hafta içerisinde tamir ederek geri teslim etti.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com