Rowenta Servis Gümüşpala

Rowenta Servis Gümüşpala olarak uzun senelerdir İstanbul’un Avcılar ilçesine bağlı Gümüşpala semtinde elektrikli süpürge onarım yedek parça tedariki hizmetlerini gerçekleştiren yaygın servis ağına sahip bir teknik servis firmasıdır. Uzun senelerden beri siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına teknik servis ve yedek parça tedariki alanında hizmet veren firmamız kalitesinden asla ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimimizle siz değerli müşterilerimize hangi hizmeti nasıl verilmesi gerektiğinin bilincindeyiz.

Kaliteli hizmeti herkes hakkeder mottosuyla çıkmış olduğu yolda sayısız onarım işi gerçekleştiren firmamız birçok müşterimizden de olumlu geri dönüşler almıştır. Bu sayede de firmamız, müşterilerin komşularına ve yakınlarına tavsiye ettiği teknik servis konumuna gelmştir. Servis sektörünün alışılagelmiş yaklaşımlarının yerine yenilikçi, aktif en doğru çözümleri en uygun fiyatlar ile siz değerli Rowenta süpürge kullanıcılarına sunuyoruz.

Firma olarak kullandığımız tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteden oluşur. Bunun yanı sıra onarım işlemi sonucunda elektrikli süpürgelerinize 1 yıl süreyle garanti verilir. Bu kaliteli ve profesyonel hizmetin karşılığında da firmamız cebinizi düşünür ve düşük fiyat politikasını uygular. Eğer sizin de elektrikli süpürgenizde herhangi bir problem ya da ihtiyaç var ise gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Rowenta Gümüşpala Servisi
Mağaza Servet Teknik
İletişim 0212 591 16 92
Çalışma Saatleri Haftaiçi : 08:00 – 19:00
Haftasonu : 10:00 – 17:00

“Rowenta Servis Gümüşpala” üzerine 2 yorum

  1. Bir anaokulunda temizlik görevlisiyim ve her gün çocukların sağlığı ve hijyen için neredeyse bazen 3 kez bazen de çocukların döktüğü şeylere göre 4-5 kez süpürgeyi kullanıyoruz. 3 gündür okulda kullandığımız Rowenta marka süpürgemiz tozları eskisi gibi çekmemeye başladı. Yöneticilere bildirmem üzerine Rowenta Gümüşpala Servis gelip süpürgemizi aldılar ve ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde geri getirerek velilere karşı bizi zor durumda bırakmamış oldular.

  2. Uzun zamandır kullandığım Rowenta marka süpürgem eskisi gibi çekmemeye başlayınca filtresinden kaynaklandığını düşünerek Gümüşpala Rowenta Servis şubesine götürdüm ve bakımının yapılması gerektiğini, bana dönüş yapacaklarını söylediler. Ben çok uzun bir zaman dilimi boyunca süpürgem bana gelmez diye beklerken 2 gün sonra arayıp problemi hallettiklerini söyleyerek beni şaşırtan bu servisi diğer servisler arasında tek geçerim.

Yorumlar kapalı.

Call Now Button444 78 56
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com